Logo - OSK11

O nas

Ośrodek nasz powstał po kilu latach nabierania nabierania doświadczenia przez zakładających go instruktorów - Krzysztofa Borkowskiego i Bogusława Gaurę - jesienią 2006 roku. Biuro nasze mieści się w budynku LO przy ul. Słonecznej 1.

Prowadząc nasz ośrodek zawsze staraliśmy się uczyć tak, by osoby, które nam zaufały, zakończyły szkolenie z umiejętnościami i doświadczeniem dającym pewność bezpiecznego i prawidłowego prowadzenia pojazdów w coraz to większym ruchu drogowym a jednocześnie bezproblemowe pokonanie progu niezbędnego do otrzymania prawa jazdy - egzaminu w Ośrodku Ruchu Drogowego. Robimy wszystko, aby szkolenie w naszym ośrodku było jak najbardziej skuteczne, jednocześnie przyjemne i jak najmniej stresujące. Staramy się, aby dla każdego jazda stała się przyjemnością, a uzyskanie prawa jazdy miłą przygodą, a nie tylko koniecznością.

Mamy świadomość, że Zakopane i Nowy Targ nie są miastami, gdzie można nauczyć wszystkiego, co powinien umieć przyszły kierowca. Organizujemy więc, w ramach kursu dla każdego, kto tylko dysponuje czasem i ma na to ochotę, wyjazdy do Krakowa, gdzie można zobaczyć, jak wygląda jazda po dużym mieście. Tak przygotowany kandydat po zakończonym kursie posiada umiejętności znacznie większe od tych, które wymagane są na egzaminie, co niewątpliwie przekłada się na zdawalność. Zapewniamy pełną obsługę formalną (pomoc w złożeniu dokumentów) oraz transport do Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Targu.

Przez okres naszej działalności do prawa jazdy kat. B, B1, A, A1, A2 i AM wyszkoliliśmy już ponad tysiąc osób!. Dowodem zadowolenia ze świadczonych przez nas usług są kolejni klienci, którzy przychodzą z polecenia poprzednich. Jest to najlepsza reklama, jaką staramy się stale, z coraz lepszym skutkiem wypracowywać.

Duża skuteczność zapewniła nam wysoką pozycję wśród Zakopiańskich ośrodków szkolenia kierowców. Nawiązało również z nami współpracę wielu innych instruktorów. Nasze nazwiska były do tej pory naszym znakiem rozpoznawczym i potwierdzeniem wysokiej jakości. Doszliśmy do wniosku, że nadszedł czas na logo, które ułatwi rozpoznanie i zapamiętanie naszego ośrodka szkolenia kierowców.